Библиотека Свидетелей Иеговы
Library of Jehovah’s Witnesses

Статьи


Хто є Вищою Владою згідно Рим. 13:1-7?

   Після смерті апостолів керівні місця в Християнських зборах зайняли амбітні, самолюбні та лукаві служителі, тож правдиве Християнство зазнало великого занепаду (Дії 20:28-30).

   З того часу під впливом сатани диявола релігійне духовенство вже так званого "Християнства" задля самолюбної користі фальшиво трактувало, що політичні правителі отримують свою владу від Бога Єгови. Саме на підставі таких лукаво перекручених пояснень виникла доктрина «Боже право королів», згідно якого католицькі папи та православні священники помазували королів та царів володіти людьми.
   Протягом багатьох століть володарі "Християнських" держав, уживаючи фальшиво наданого їм права володіти, силою та страхом змушували простих людей віддавати їм почесті та славу, а також проявляти свою лояльність і слухняність, не дивлячись на величезну беззаконність їх приказів та вчинків, що противилися Божій волі.  Все це кидало велику зневагу на Боже святе імя, оскільки обманені духовенством люди втрачали віру в правдивого Бога, Котрий у їхньому розумінні був відповідальним за правителів і їх беззаконня. 

Читать весь стих....

Важливий лист до Міністерства юстиції

Містер Сміт, помічник генерального прокурора у Вашингтоні, який діє від імені генерального прокурора, попросив юрисконсульта Свідків Єгови надати йому інформацію про позицію Свідків Єгови щодо закону про призов до армії. Копія інформації, наданої помічникові генерального прокурора Сміту, була поміщена в "Вісник Потіхи", оскільки вона становить суспільний інтерес, ми публікуємо її повністю.

Міністерство юстиції,
Помічникові генерального прокурора,
Панові Л. С. М. Сміту,
Вашингтон, округ Колумбія.

Читать весь стих....

РЕЗОЛЮЦІЯ

У зв’язку із військовим станом та посиленням тиску з боку держави щодо видачі повісток та схиляння до участі у військовій службі, на службових зібраннях було обговорено питання щодо можливих ситуацій у які може потрапити Свідок Єгови, та можливих відповідних дій з боку Свідка згідно Теократичного закону. Також висвітлена деяка інформація щодо законів України, знання яких може допомогти при відстоюванні своїх прав та свобод. Ми не претендуємо на те, щоб давати вказівки чи інструкції для кожного Свідка Єгови, а лише опубліковуємо інформацію, яка краще допоможе відстоювати Богом дане право кожному посвяченому слузі Євангелії.

Читать весь стих....

ЧТО НУЖНО ДЛЯ ПОСТОЯННОГО МИРА ВО ВСЕМ МИРЕ?

Поскольку Всемогущий Бог создал человека для жизни в мире на, райской земле, почему наша родная планета сегодня является глобальным полем битвы, на котором никогда не рассеивается дым войны? Ответ на этот вопрос, содержащийся в статье ниже, также просветит вас относительно единственной не поддающейся сомнению надежде на постоянный мир во всем мире.

Читать весь стих....

Праздник Воспоминания смерти Христа сегодня 24 марта

                                                                                                                                                             ВОСПОМИНАНИЕ СМЕРТИ НАШЕГО ГОСПОДА

 Сегодня вечером помазанный остаток членов Церкви Христовой и великое множество их спутников доброй воли по всей земле торжественно празднуют Воспоминание смерти Иисуса Христа, их Господа и Спасителя. Этот день согласно Библейского исчисления является днем 14 Нисана, который Иегова Бог велел Своему народу праздновать как установление вечное, о чем читаем: «Наблюдай месяц Авив (Нисан), и совершай Пасху Господу, Богу твоему … В первый месяц, в четырнадцатый день месяца вечером (между двумя вечерами) Пасха Господня… И да будет вам день сей памятен, и празднуйте в оный праздник Господу во все роды ваши; как установление вечное празднуйте его». (Второзак.16:1; Левит 23:5; Исход 12:14).

Читать весь стих....

Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)